Honor Magic V Flip’in görüntüleri sızdırılmaya devam ediyor

Honor, 27 Mayıs’ta Çin’de Honor 200 serisi akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu lansmanın ardından, markanın ilk katlanabilir ekranlı telefonu olan Magic V Flip’i de duyurması bekleniyor. Bir Çinli tipster, Magic V Flip’in olası bir render görüntüsünü paylaşarak cihaz hakkında bazı ipuçları verdi.

Paylaşılan render görüntüsüne göre, beyaz renk seçeneği “Rocco White” olarak adlandırılacak. Cihaz, Motorola Razr 40 Ultra veya yaklaşmakta olan Razr 50 Ultra gibi büyük bir dış ekrana sahip olacak. Ancak, bu ekranın tam boyutu henüz bilinmiyor. Kamera modülü, sol üst köşede yer alacak ve üçlü kamera kurulumu ile LED flaşı içerecek. Alt kısımda ise Honor logosu bulunacak. Şu an için diğer renk seçenekleri hakkında bilgi verilmedi. Ayrıca, cihazın 4500mAh kapasiteli çift hücreli bir bataryaya sahip olacağı biliniyor ancak diğer teknik özellikleri henüz açıklanmadı.

Honor’un bir diğer katlanabilir telefonu olan Magic V3 üzerinde de çalıştığı bildiriliyor. Bu cihazın Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacağı ve Temmuz ayında tanıtılmasının planlandığı söyleniyor.

Bu arada, Honor 200 serisi, Snapdragon 7 Gen 3 Enhanced Version ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerine sahip modellerle geliyor. Honor 200 ve 200 Pro olarak adlandırılacak bu modeller, Oppo Reno 12 ve Vivo S19 serileri ile rekabet edecek. Honor, yeni cihazlarıyla kullanıcılarına yenilikçi ve güçlü performans sunmayı hedefliyor.

Sonuç olarak, Honor’un yeni cihazlarıyla piyasada büyük bir etki yaratması bekleniyor. Kullanıcılar, hem teknik özellikler hem de tasarım açısından tatmin edici ürünlerle buluşacak. Honor 200 serisi ve Magic V Flip ile ilgili daha fazla bilgi için 27 Mayıs’taki lansmanı beklemek gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir